Наші
телефони
Графік
роботи
Обробка замовлень 24/7
Скільки років вашій запальничці Zippo?

Знайомство із запальничкою Zippo

Як і в більшості колекційних предметів, дата виготовлення запальнички Zippo часто впливає на її вартість. Цінна інформація на нижній частині кожної вітрозахисної запальнички Zippo допоможе вам визначити дату її виготовлення. Починаючи з середини 50-х років минулого століття на дні кожної запальнички Zippo вибивався код дати. Спочатку він призначався для контролю якості. Відтоді код дати став безцінним інструментом для колекціонерів Zippo. Більшість запальничок, виготовлених у період з 1933 по 1957 рік, можна визначити за стилем і моделлю, а також за патентним або патентно-очікуваним маркуванням.

Поява слова "Zippo" в нижньому штампі дає ще один ключ до датування. Відбулося три основні зміни, як показано нижче. З 1933 року до середини 50-х років слово Zippo друкувалося друкованими літерами. Шрифтовий логотип Zippo розробили наприкінці 40-х років, його поступово перенесли на нижній штамп запальнички приблизно 1955 року. Наприкінці 70-х років логотип було перероблено. У 1980 році його було включено в нижній штамп.

Caption

Коди дат

Те, що починалося як інструмент контролю якості для засновника компанії Zippo Джорджа Г. Блейсделла, стало мрією колекціонера. Щоб виявити потенційну закономірність у будь-якій партії запальничок, повернутих на ремонт, на дні кожної запальнички Zippo було нанесено серію маркувань. З 1950-х років це маркування дає змогу точно датувати більшість запальничок Zippo.

Поточна система кодів дат

Поточна система кодів дати використовує літеру і двозначне число для ідентифікації місяця і року виробництва.

  • Букви від A до L позначають місяць (A - січень, B - лютий тощо).
  • Дві цифри відповідають року його виготовлення - 23 для 2023 року

Ідентифікаційні коди звичайних запальничок Zippo

Caption

Ідентифікаційні коди запальничок Zippo Slim

Caption

Всесвітньо відома гарантія

Всесвітньо відома гарантія пана Блейсделла: "Працює або ми полагодимо її безкоштовно™" і сьогодні поширюється на всі вітрозахисні кишенькові запальнички Zippo.

Якщо вашій запальничці Zippo потрібен ремонт, відвідайте нашу сторінку ремонту для отримання інструкцій.

Нехай ваша запальничка працює як нова!

Коментарі

Написати коментар