Наші
телефони
Графік
роботи
Обробка замовлень 24/7
ZIPPO СТАВИТЬ ІННОВАЦІЇ НА ПЕРШЕ МІСЦЕ, ЗАПУСКАЮЧИ ПРОЦЕС 540-КОЛЬОРОВОГО ДРУКУ

Новітня технологія виробництва Zippo вперше уможливила нанесення декору на всі поверхні культових вітрозахищених запальничок

Культовий американський бренд Zippo оголосив про запуск абсолютно нового методу декорування запальничок - 540 Color. Вперше фірмова вітрозахищена запальничка може бути повністю покрита повнокольоровою графікою з найскладнішими та найяскравішими дизайнами.

На честь своєї останньої інновації Zippo випускає чотири нові дизайни, тематика яких включає старовинну карту піратських скарбів, данину поваги до ролі бренду в музиці та мистецтві, а також мотив поєдинку з драконом на дуелі. Нові запальнички приєднуються до лінійки з тисяч існуючих дизайнів Zippo, обіцяючи, що незалежно від вашого смаку, у Zippo знайдеться запальничка для вас.  

Технологія 540 Color була розроблена власною командою інженерів та спеціалістів з декорування запальничок Zippo.  

Хоча технології друку та виробництва розвинулися більш ніж за 90 років з моменту створення першої вітрозахищеної запальнички Zippo, загальний дизайн і механізм залишилися незмінними, доводячи, що чудовий дизайн витримує випробування часом. Усі вітрозахищені запальнички мають культовий димохід 3-2-3, крем'яне колесо та фірмове "клацання" Zippo. Всюдисуща нижня марка, яка використовується колекціонерами для відстеження та документування дати та виробництва їхньої запальнички, залишається стандартною.

Коментує Лукас Джонсон, старший бренд-менеджер з глобального маркетингу Zippo: "Новий метод декорування 540 Color відкрив можливості для декорування наших запальничок у небачений раніше спосіб. Наші дизайнери вже вигадують нові дизайни, щоб продемонструвати цей інноваційний процес декорування. Шанувальники Zippo побачать не тільки ці неймовірні нові дизайни, але й зможуть з нетерпінням чекати на переосмислені версії улюблених класичних дизайнів зі сховища".

Ці нові дизайни також можна придбати разом з колекцією вставок для запальничок Zippo. Колекція пропонує два бутанові варіанти (подвійний та одинарний факел), а також подвійну дугову перезарядну вставку, що дозволяє шанувальникам персоналізувати полум'я своїх запальничок Zippo. Колекція була створена в дусі оригінальної вітрозахищеної запальнички - якісного, простого у використанні продукту, на який можна покластися.  

Дизайн 540 Color можна придбати тут. На всі моделі надається довічна гарантія від Zippo.

 

Коментарі

Написати коментар