Наші
телефони
Графік
роботи
Обробка замовлень 24/7
Індивідуальне гравіювання на запальничках Zippo

Запальничка Zippo - це стильний аксесуар для людей, що розуміють. Перший екземпляр був зроблений аж 1933 року. Сьогодні навряд чи знайдеться хоч одна людина, яка не знає назви цього бренду, або не чула звуку фірмового клацання кришки зі старих Голлівудських фільмів.

 

Ви можете стати володарем частинки історії, причому не просто Китайської репліки, а оригінального Американського екземпляра.

 

Можливо вам хотілося б надати запальничці трохи індивідуальності? Зробити пам'ятний та іменний подарунок собі та своїм близьким? Просто! Ви можете замовити гравіювання на Zippo в Україні на нашому сайті.

Умови замовлення гравіювання на запальничках Zippo

Інтернет магазин ZIPPO-online.com пропонує:

 

  • гравіювання на запальничках Zippo будь-яких моделей (у будь-якій кількості)
  • корпоративні замовлення на гравіювання
  • попереднє затвердження макетів із замовником
  • відправлення замовлення поштою у день готовності
  • доставка по всій Україні
  • приклади наших робіт для натхнення – пишіть нам (097) 224-28-84 (з 10:00 до 20:00 щоденно) Vaiber Telegram WhatsApp

 

Ми відповідаємо за якість, оскільки є сертифікованим представником бренду Zippo в Україні. На весь асортимент запальничок надається довічна гарантія від виробника. Остерігайтеся китайських підробок. На головній сторінці нашого сайту надано інформацію про те, як відрізнити підробку від оригіналу.

Корпоративні замовлення Zippo з гравіюванням

Поєднати колектив стильним аксесуаром, зробити корпоративні подарунки з логотипом вашої компанії на запальничках? Прекрасна ідея, яку ми можемо втілити у життя, враховуючи ваші побажання.

 

Ви можете вибрати стиль, що сподобався більш ніж з 500 можливих варіантів запропонованих на сайті, погодити макет оформлення гравіювання. Кваліфіковані фахівці готові проконсультувати вас з 10:00 до 20:00 щодня.

Zippo з гравіюванням. Подарунок від душі

Запальничка з гравіюванням – це не просто подарунок, це прояв поваги та знак того, що людина вам не байдужа. Це не подаровані купюри в конверті, які людина швидше за все витратить і забуде про них за кілька днів.

 

Гравірування на Zippo - це пам'ять на довгі роки, яскравий напис на стильному та вінтажному аксесуарі. Це прояв того, що ви приділили увагу, вибрали відповідний екземпляр, придумали напис, що йде від самого серця.

 

Якщо ви хочете подарувати щось ексклюзивне та пам'ятне, то запальничка з гравіюванням ідеально підійде для цих цілей. При кожному використанні про вас обов'язково згадуватимуть приємні емоції. Чи то шановний колега, друг, родич, чи просто важлива для вас людина.

 

Всі запальнички Zippo представлені в каталозі, розташованому на сайті www.zippo-online.com, виготовлені з металу високої якості. Це дозволяє робити точне лазерне гравіювання, яке ніколи не зітреться і нікуди не подінеться протягом усього терміну експлуатації.

 

У світі існують екземпляри, які пройшли Другу Світову війну і досі функціонують. Чи це не показник найвищої якості та надійності запальничок від виробника Zippo?

Види гравіювання на запальничках Zippo

Лазерне гравіювання - високоточний та сучасний процес, який дозволяє нанести на метал різноманітні малюнки та символи.

 

Наприклад, ви можете нанести гравіювання у вигляді:

 

  • фірмового логотипу компанії

  • пам'ятної дати

  • цитати чи побажання

 

Гравірування на запальничці Zippo - це можливість зізнатися у безмежній повазі, коханні та прояві почуттів. Це можливість залишити побажання увічнені на цьому стильному та розкішному аксесуарі.

 

Цей пам'ятний подарунок збереже в собі унікальність моменту, теплі почуття та спогади.

 

Коментарі

Написати коментар