Порада від автора – найкраще робити заправку над раковиною та у гумових рукавичках – тим легше буде прибрати місце після заправки і бензин не потрапить на шкіру. І в жодному разі не заправляти запальничку над дерев'яними поверхнями і там, де бензин може пошкодити зовнішній вигляд.
Відкрийте кришку запальнички, потягніть вгору за вітрозахист та кремнієве коліщатко. Утримуючи другою рукою, корпус витягніть внутрішній блок.
Металевий корпус запальнички відкладіть убік, щоб він вам поки що не заважав.
На дні внутрішнього блоку (інсерту) видно край повстяної прокладки, її край потрібно обережно підняти тонкою викруткою або кінцем розігнутої скріпки. Чи не витягуйте прокладку повністю!
За повстяною прокладкою будуть ватяні кульки, ось їх треба просочити паливом. Краще робити це повільно, щоби не переповнити вату бензином. Заправляйте обережно, при попаданні бензину на шкіру буде подразнення.
Тому слідкуйте за тим, щоб бензин не переливався.
Тепер поверніть відігнутий край повсті на місце в блок, притиснувши пальцем.
Потрібно витерти внутрішній блок від залишків бензину, вставити інсерт у корпус запальнички. Потім витерти сам корпус, старанно помити руки з милом після заправки. Дати час просочитися ваті та гноту паливом.
Прибрати рідину для заправки, а також протерти місце заправки, адже якщо залишилася хоч крапля - вона легко спалахне.
Якщо запальничка після трьох спроб не запалюється - то долийте ще трохи палива, дайте просочитися і спробуйте ще раз.
Спочатку бажано носити і зберігати запальничку тільки у вертикальному положенні, кришкою вгору. При заправці можна почистити запальничку, адже все одно ви її розбираєте. Як почистити запальничку