Наші
телефони
Графік
роботи
Обробка замовлень 24/7
Як правильно почистити запальничку Zippo (Зіппо)

   Чистити запальничку Zippo (Зіппо) потрібно приблизно раз на півроку, навіть якщо вона стабільно працює. Найчастіше якщо забруднилося кремнієве коліщатко або погано виконує свою головну функцію.


Почистити запальничку можна і в домашніх умовах, а можна віддати до майстерні. Там її почистять за допомогою ультразвукового пристрою, призначеного для чищення ювелірних виробів.
 
  Як правильно чистити запальничку Zippo:
* Візьміть будь-який порошок чи рідину для миття посуду, додайте його в теплу воду. Приготуйте ватяні палички та суху серветку.
*  Вийміть внутрішній блок (інсерт) з корпусу, знизу розкрутіть болт, витягніть повстяну прокладку, ватяні кульки, болт із пружиною, кремінь та гніт.
*  Сам внутрішній болт можна покласти відмокати на півгодини в теплу мильну воду, потім бруд і нагар можна легко очистити ватяними паличками. Особливу увагу треба приділити вітрозахисному кожуху, пружинній пластині та кулачку.
*  Кремнієве колесо відмінно очищається за допомогою старої зубної щітки. Також потрібно почистити кришку запальнички.
*  Всі деталі необхідно добре просушити на тканинній серветці, заодно перевірте, чи не потрібно замінити гніт, вату або кремінь.
Залишилося зібрати запальничку, заправити її та користуватися далі!

Коментарі

Написати коментар